Greitos Paskolos Be Palūkanų

Paskolos pabrangimas 0%

Paskolos pabrangimas 0%

Beprocentė paskola

Ar gali būti nedidelis kredito pabrangimas? O paskolos palūkanos – 0%? TAIP.

Jei Jūs niekada nesiskolinote, o reikia pasiimti paskolą galbūt pirmą ir vienintelį kartą, drąsiai galite pasinaudoti paslauga – pirma paskola nemokamai. Štai kelios kreditų įmonės, siūlančios šią paslaugą:

Ar patikima pirma paskola nemokamai?

TAIP. Pasirinkti pirmą paskolą nemokamai yra naudinga, kadangi grąžinimo palūkanų norma yra lygi 0. Tai reiškia, kad jei pasiskolinote pavyzdžiui 100 eurų 30 dienų laikotarpiui, po 30 dienų Jums reikės grąžinti tik 100 eurų ir ne daugiau.

Kaip galiu gauti kreditą be palūkanų?

Kreditas be palūkanų duodamas tik tiems, kurie nėra naudojęsi paskolų įmonių paslaugomis anksčiau. Reiškia, kad Jūs nesusiję su bloga kredito istorija ir galite paimti pirmą paskolą. Be to, Jūs turite gyventi Lietuvoje, turėti pastovų uždarbį ir atitikti kitus reikalavimus, keliamus kredito įmonių. Jei viską atitinkate, užpildę kredito įmonės tinklapyje paskolos paraiškos formą, laukite teigiamo atsakymo. Kredito įmonės darbuotojai su Jumis susisieks 10 – 15 minučių laikotarpyje ir pateiks savo atsakymą. Jei atsakymas teigiamas, Jums reikės patvirtinti savo banko sąskaitą ir po kelių minučių ar ilgiau į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti pinigai.

Paskolos akcija informacija

PaskolosAkcija.lt paskolų neteikia. Dėl paskolų ir informacijos apie jas, kreipkitės į tinklapyje išvardintas kreditų įmones. Prieš skolindamiesi įvertinkite savo finansines galimybes. Prieš pateikdami paraišką paskolai gauti, atidžiai susipažinkite su klientų sutartimis. Mes reguliariai tikriname ir atnaujiname informaciją skelbiamą PaskolosAkcija.lt, tačiau informacijos tikslumas nėra garantuojamas. Pastebėjus klaidą prašome susisiekti su mumis.